Free-therm

Vysokoteplotní tepelná čerpadla Daikin Altherma

Vysokoteplotní tepelná čerpadla Daikin Altherma

Daikin Altherma 3 H HT

Daikin Altherma 3 H HT je investice do pohodlí a úspor. Toto tepelné čerpadlo vzduch-voda zajišťuje vytápění, chlazení a okamžitou dodávku teplé vody. Na tyto činnosti ovšem spotřebuje daleko méně energie. Systém je ideální pro majitele domů, kteří chtějí nahradit svůj starší kotel nebo tradiční systém vytápění řešením, které je šetrnější k životnímu prostředí a je i výhodnější z hlediska provozních nákladů.

 • Design: Tohle tepelné čerpadlo je škoda někde schovávat.
 • Hluk: Venkovní jednotka je velmi tichá, nebudete rušit sousedy.
 • Výkon: Spolehlivý obnovitelný zdroj, který šetří vaši peněženku.
 • Kombinace: Vyberte si takovou vnitřní jednotku, která vám bude vyhovovat.

Co je dokonalé uvnitř musí vypadat dokonale i z venku

Na venkovní jednotku Daikin Altherma 3 H HT se nejlépe hodí popis čistá, minimalistická a nekomplikovaná. Černá vodorovná mřížka kryje celou přední desku. Ta skrývá jeden ventilátor a snižuje provozní hluk. Matná šedá povrchová úprava na bocích odráží barevnost fasády a pomáhá jednotce zapadnout do různých prostředí.

Unikátní venkovní jednotka Altherma 3 H HT

1. Moderní opláštění

Už o něm byla řeč. Inženýři Daikin spolupracovali na podobě venkovní jednotky tepelného čerpadla Daikin Altherma 3 H HT se špičkovými designéry. Výsledkem je atraktivní přední deska s čistými liniemi, která snadno splyne se svým okolím.

2. Vysoce výkonný ventilátor

Většina výkonných jednotek používá dva ventilátory, ale tato venkovní jednotka má pouze jeden. Ventilátor větších rozměrů zlepšuje cirkulaci vzduchu, což pomáhá snižovat provozní hlučnost.

Vysokoteplotní tepelná čerpadla Daikin Altherma
3. Zcela nový kompresor

Společnost Daikin Europe spolupracovala s vývojovým střediskem Daikin Technology and Innovation Centre v Japonsku na vývoji speciálního kompresoru, který dodává vodu o teplotě 70 °C. Toto vysokoteplotní tepelné čerpadlo je také první, které používá chladivo R-32, které je energeticky účinnější a produkuje méně emisí CO2.

4. Odolná izolace

Třívrstvá izolace v pryžovém obkladu mezi spodní deskou a vibrační deskou absorbuje a izoluje hluk z běžícího kompresoru.

Vyberte si svou vnitřní jednotku

Objevte tři vnitřní jednotky, které jsou součástí této řady, a s nimi tři různé funkce a uspořádání podle vašich požadavků.

Vysokoteplotní tepelná čerpadla Daikin Altherma
1. Nástěnný model

Jednotka malých rozměrů se samostatnou nádrží na teplou užitkovou vodu. Tento model nabízí volitelnou funkci chlazení.

2. Model s integrovanou nádrží z nerezové oceli na teplou užitkovou vodu

Jednotka malých rozměrů s půdorysem 595 × 625 mm. Jednotka se připojuje k nádrži 180 nebo 230 l, aby pokryla požadavky na teplou užitkovou vodu a může fungovat v nastavení pro chlazení nebo dvouzónovém.

3. Model ECH2O s integrovanou nádrží na teplou užitkovou vodu

Jednotka ECH2O se dodává s nádrží na teplou užitkovou vodu o objemu 300 nebo 500 l, kterou lze připojit na tepelné solární panely. Tento model nabízí volitelné nastavení chlazení.

Čtyři funkce

Pouze vytápění

Tato funkce je standardem v řadě produktů Daikin a je dostupná pro všechny tři vnitřní jednotky. Toto nastavení poskytuje prostorové vytápění a teplou užitkovou vodu.

Vytápění a chlazení

Pokud kromě vytápění a teplé užitkové vody potřebujete komfortní chlazení, je funkce vytápění a chlazení nejlepším řešením. Tato funkce je dostupná pro všechny tři vnitřní jednotky. Tato funkce umožňuje přepínat provoz systému na chlazení místo vytápění. Toto uspořádání vyžaduje podlahové vytápění nebo jednotky fan coil.

Dvě zóny

Integrovaná parapetní jednotka je jediná vnitřní jednotka s dvouzónovým nastavením. S dvouzónovým nastavením si můžete vybrat správu a regulaci teploty dvou oddělených zón ve vašem domě, které používají různá topná tělesa, jako jsou radiátory a podlahové vytápění.

Aplikace Daikin Residential Controller s hlasovým ovládáním
 • Ovládejte systém vytápění z domova nebo na dálku chytrým telefonem
 • Ovládejte systém vytápění pomocí hlasových příkazů
 • Integrace pomocí Google Assistant a Amazon Alexa
 • Mezi další funkce patří:
  • Harmonogram pro každodenní použití nebo prázdninový režim
  • Ovládání více jednotek/posílení výkonu
  • Monitorování spotřeby energie
Stáhněte si katalogZákladní katalog Daikin Altherma 3 H HT Stáhněte si katalogRozšířený katalog Daikin Altherma 3 H HT
Freetherm: Vysokoteplotní tepelné čerpadlo, Daikin, Altherma HT, rekonstrukce rodinný dům, vytápění teplá voda
Freetherm: Vysokoteplotní tepelné čerpadlo, Daikin, Altherma HT, rekonstrukce rodinný dům, vytápění teplá voda Freetherm: Vysokoteplotní tepelné čerpadlo, Daikin, Altherma HT, rekonstrukce rodinný dům, vytápění teplá voda Freetherm: Vysokoteplotní tepelné čerpadlo, Daikin, Altherma HT, rekonstrukce rodinný dům, vytápění teplá voda Freetherm: Vysokoteplotní tepelné čerpadlo, Daikin, Altherma HT, rekonstrukce rodinný dům, vytápění teplá voda
Copyright © 2015 - 2021 FREE-THERM, Všechna práva vyhrazena
FREE-THERM, U Skladiště 421, Ústí nad Labem - Předlice 400 01
tel: 608 968 652, e-mail: info@free-therm.cz
Pobočka Liberec, Lomová 197, 463 12 Liberec 25 Vesec
Nastavení cookies
Created by UpFront