Free-therm

Středněteplotní tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan

NOVÁ TEPELNÁ ČERPADLA MITSUBISHI ZUBADAN

Free-therm: Mitsubishi Zubadan - Středněteplotní tepelné čerpadlo, Mitsubishi, Zubadan, rekonstrukce rodinný dům, vytápění teplá voda

Výjimečností této nejvyšší řady tepelných čerpadel s názvem Zubadan Inverter - New Generation je možnost tzv. monovalentního provozu až do venkovní teploty -15 °C. Tato nová generace tepelných čerpadel je tak ideálním řešením nejen pro novostavby, ale i pro rekonstrukce starších zástaveb a větších objektů. Podle ErP (Energy related Product) tepelná čerpadla z řady Zubadan Inverter dosahují nejvyšší možné energetické třídy A++/A++ (pro nízkoteplotní - podlahové vytápění/ středně teplotní otopnou soustavou - radiátory). Dále se vyznačují nejnižší možnou hladinou akustického výkonu na trhu s hodnotou pouze 60 dB(A).

S použitím speciálního zásobníku chladiva Power Receiver, tepelného výměníku HIC a tří individuálně elektronicky řízených expanzních ventilů, pracují jednotky za každého provozního stavu vždy za optimálních podmínek. Optimalizace nového výparníku s tzv. Blue-fine povrchem má za následek vyšší energetickou účinnost v zimním období, kdy se venkovní teploty pohybují nejčastěji v rozmezí mezi 7 °C až -2 °C. Prostřednictvím konstrukčně vylepšeného Hermetic DC inverter scroll kompresoru s přímým vstřikováním chladiva (Mitsubishi Electric Corporation), elektronicky řízeného odtávání a ekologického chladiva R410A, je zabezpečen stálý potřebný výkon a mnohem vyšší účinnost zvláště při velmi nízkých venkovních teplotách vzduchu. Jsou tak nejen schopny zachovávat svůj topný výkon i při velmi nízkých venkovních teplotách až do -15 °C, ale dosahují i mnohem vyšší energetické účinnosti.

Díky možnosti dlouhého vedení chladiva a velmi nízké hladiny hluku je umožněno snadné umístění téměř kdekoli v okolí vytápěného objektu (max. vzdálenost mezi venkovní/vnitřní jednotkou tepelného čerpadla je až 75 m, převýšení max. 30 m). Pomocí splitového provedení tepelného čerpadla s novým typem chladiva R410A, není nutné žádné opatření proti zamrznutí. Garantovaný rozsah použití je od venkovní teploty vzduchu 28 °C do +35 °C s maximální výstupní teplotou topné vody až 60 °C.

Mitsubishi Zubadan Mitsubishi Zubadan Mitsubishi Zubadan Mitsubishi Zubadan
Mitsubishi Zubadan Mitsubishi Zubadan Mitsubishi Zubadan Mitsubishi Zubadan
Freetherm: Středněteplotní tepelné čerpadlo, Mitsubishi, Zubadan, rekonstrukce rodinný dům, vytápění teplá voda
Freetherm: Středněteplotní tepelné čerpadlo, Mitsubishi, Zubadan, rekonstrukce rodinný dům, vytápění teplá voda Freetherm: Středněteplotní tepelné čerpadlo, Mitsubishi, Zubadan, rekonstrukce rodinný dům, vytápění teplá voda Freetherm: Středněteplotní tepelné čerpadlo, Mitsubishi, Zubadan, rekonstrukce rodinný dům, vytápění teplá voda Freetherm: Středněteplotní tepelné čerpadlo, Mitsubishi, Zubadan, rekonstrukce rodinný dům, vytápění teplá voda
Copyright © 2015 - 2021 FREE-THERM, Všechna práva vyhrazena
FREE-THERM, U Skladiště 421, Ústí nad Labem - Předlice 400 01
tel: 608 968 652, e-mail: info@free-therm.cz
Pobočka Liberec, Lomová 197, 463 12 Liberec 25 Vesec
Nastavení cookies
Created by UpFront