Free-therm

Klimatizace Daikin do domu, bytu i do kanceláře

Klimatizace Daikin

Doma v i v práci se chceme cítit příjemně. Chladit v létě, nebo naopak hřát v zimě dovedou nástěnné klimatizace Daikin na jedničku. Jsou daleko účinnější než mobilní klimatizace. Navíc jsou velmi tiché. Umí vzduch odvlhčit, zvlhčit i vyčistit od alergenů, těkavých organických látek a choroboplodných zárodků. A přitom vypadají dobře.
... více informací

Typy vnitřních jednotek podle jejich umístění

  • Nástěnné jednotky
    Nástěnná montáž je jednou z nejčastějších. Naštěstí dnes už mají naše vfnitřní jednotky design, který zapadne do každého interiéru a rozhodně v něm nepůsobí rušivě.
  • Kazetové jednotky
    Parapetní jednotky zajišťují klimatizaci nebo vyzařují sálavé teplo, podobně jako tradiční radiátory. Jejich ladný design a potrubí dokonale splynou s moderními interiéry.
  • Parapetní jednotky
    Jednotky do podhledu jsou ideální pro kažedý interiér. Nenápadně se instalují do podhledu, takže jsou vidět pouze větrací otvory.

Dále prozkoumejte

Freetherm: Klimatizace, Daikin, chlazení, vytápění, free-therm
Freetherm: Klimatizace, Daikin, chlazení, vytápění, free-therm Freetherm: Klimatizace, Daikin, chlazení, vytápění, free-therm Freetherm: Klimatizace, Daikin, chlazení, vytápění, free-therm Freetherm: Klimatizace, Daikin, chlazení, vytápění, free-therm
Copyright © 2015 - 2021 FREE-THERM, Všechna práva vyhrazena
FREE-THERM, U Skladiště 421, Ústí nad Labem - Předlice 400 01
tel: 608 968 652, e-mail: info@free-therm.cz
Pobočka Liberec, Lomová 197, 463 12 Liberec 25 Vesec
Nastavení cookies
Created by UpFront