Free-therm

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla Daikin

Vysokoteplotní tepelná čerpadla Daikin

Vyměňte svůj starý kotel nebo boiler za naše vysokoteplotní tepelné čerpadlo vzduch-voda Daikin Altherma. Rozvody ani radiátory měnit nemusíte. Toto naše čerpadlo spolehlivě dodává dostatečně teplou vodu pro starší typy vysokoteplotních radiátorů a to i za velmi nízkých venkovních teplot. Pokud navíc máte starý kotel I. a II. emisní třídy, vyměnit ho v krátké době podle Zákona o ochraně ovzduší stejně musíte.
... více informací

Nízkoteplotní tepelná čerpadla Daikin

Do novostaveb je nejlepší a také cenově nejvýhodnější tzv. nízkoteplotní tepelné čerpadlo vzduch-voda. Jeho přednostní je kromě vysoké spolehlivosti také snadná instalace. Montážní firma jen propojí venkovní jednotku s tou vnitřní a provede napojení na novou otopnou soustavu v domě. Tepelná čerpadla vzduch-voda nepotřebují žádný komín, přívod vzduchu nebo plynu. Nepotřebují ani vrt. Stačí vám zásuvka a pak už můžete jen v klidu obdivovat nízké účty za vytápění a ohřev vody.
... více informací

Středněteplotní tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan

Výjimečností této nejvyšší řady tepelných čerpadel s názvem Zubadan Inverter - New Generation je možnost tzv. monovalentního provozu až do venkovní teploty -15 °C. Tato nová generace tepelných čerpadel je tak ideálním řešením nejen pro novostavby, ale i pro rekonstrukce starších zástaveb a větších objektů. Podle ErP (Energy related Product) tepelná čerpadla z řady Zubadan Inverter dosahují nejvyšší možné energetické třídy A++/A++.
... více informací

Freetherm: Tepelné čerpadlo, tepelná čerpadla, Daikin, Altherma, vytápění, Free-therm
Freetherm: Tepelné čerpadlo, tepelná čerpadla, Daikin, Altherma, vytápění, Free-therm Freetherm: Tepelné čerpadlo, tepelná čerpadla, Daikin, Altherma, vytápění, Free-therm Freetherm: Tepelné čerpadlo, tepelná čerpadla, Daikin, Altherma, vytápění, Free-therm Freetherm: Tepelné čerpadlo, tepelná čerpadla, Daikin, Altherma, vytápění, Free-therm
Copyright © 2015 - 2021 FREE-THERM, Všechna práva vyhrazena
FREE-THERM, U Skladiště 421, Ústí nad Labem - Předlice 400 01
tel: 608 968 652, e-mail: info@free-therm.cz
Pobočka Liberec, Lomová 197, 463 12 Liberec 25 Vesec
Nastavení cookies
Created by UpFront