Free-therm

Vysokoteplotní tepelná čerpadla Daikin Altherma

Vysokoteplotní tepelná čerpadla Daikin Altherma

Základní informace

Vyměňte svůj starý kotel nebo boiler za naše vysokoteplotní tepelné čerpadlo vzduch-voda Daikin Altherma. Rozvody ani radiátory měnit nemusíte. Toto naše čerpadlo spolehlivě dodává dostatečně teplou vodu pro starší typy vysokoteplotních radiátorů a to i za velmi nízkých venkovních teplot. Pokud navíc máte starý kotel I. a II. emisní třídy, vyměnit ho v krátké době podle Zákona o ochraně ovzduší stejně musíte.

Vysokoteplotní tepelná čerpadla Daikin Altherma

Zlevněte vytápění vašeho domu

Vysokoteplotní tepelná čerpadla vzduch-voda jsou ideální pro rekonstrukce a výměnu starých kotlů. Kompaktní konstrukce vysokoteplotního systému Daikin Altherma vyžaduje minimální prostor pro instalaci a bezproblémově se připojí na vaše stávající potrubí a radiátory. Tak může dosáhnout vysoké energetické účinnosti tepelného čerpadla bez nutnosti vyměnit všechny trubky.

Obnovitelný zdroj energie

Vysokoteplotní tepelná čerpadla Daikin Altherma

Pořizovací náklady vysokoteplotního tepelného čerpadla jsou sice o něco vyšší než u toho nízkoteplotního, na druhou stranu vám ale umožní čerpat levnou energii z obnovitelného zdroje bez kompletní rekonstrukce celé otopné soustavy ve vašem domě.

  • Využívá 75 % obnovitelné energie čerpané ze vzduchu a 25 % elektrické energie.
  • Dosahuje třídy energetické účinnosti až A+++.
  • Kombinací tepelného čerpadla a solárních panelů zvýšíte energetickou úsporu při přípravě teplé vody.

Úspory v přípravě teplé vody se solární podporou

Snižte náklady na energie využitím výhod obnovitelné sluneční energie. Naše solární panely se jednoduše instalují a vyrábějí až 70 % energie, kterou potřebují vaše vysokoteplotní tepelná čerpadla. Jsou k dispozici pro všechny typy budov. Naše solární systémy přípravy teplé vody lze použít v malých i velkých domech. Vyberte si mezi nízkotlakým a vysokotlakým systémem teplé vody.

Vytápění

Tepelné čerpadlo čerpá obnovitelné teplo ze vzduchu, takže vytápění vašeho domu je energeticky účinný proces.

Teplá voda

Pouze s využitím obnovitelné energie ze vzduchu dokáže vysokoteplotní systém Daikin Altherma ohřát teplou vodu na teplotu až na 80 °C.

Freetherm: Vysokoteplotní tepelné čerpadlo, Daikin, Altherma HT, rekonstrukce rodinný dům, vytápění teplá voda
Freetherm: Vysokoteplotní tepelné čerpadlo, Daikin, Altherma HT, rekonstrukce rodinný dům, vytápění teplá voda Freetherm: Vysokoteplotní tepelné čerpadlo, Daikin, Altherma HT, rekonstrukce rodinný dům, vytápění teplá voda Freetherm: Vysokoteplotní tepelné čerpadlo, Daikin, Altherma HT, rekonstrukce rodinný dům, vytápění teplá voda Freetherm: Vysokoteplotní tepelné čerpadlo, Daikin, Altherma HT, rekonstrukce rodinný dům, vytápění teplá voda
Copyright © 2015 - 2021 FREE-THERM, Všechna práva vyhrazena
FREE-THERM, U Skladiště 421, Ústí nad Labem - Předlice 400 01
tel: 608 968 652, e-mail: info@free-therm.cz
Pobočka Liberec, Lomová 197, 463 12 Liberec 25 Vesec
Nastavení cookies
Created by UpFront