Vzduch, čistota, teplo ...

Naším cílem je nabídnout kvalitní výrobky od předních světových výrobců ve funkčních a úsporných celcích a hlavně spokojený
zákazník.

více info...

Nabídka

Free-therm: tepelná čerpadla, podlahové vytápění, klimatizace, plynová čerpadla, anhydrit Free-therm: tepelná čerpadla, podlahové vytápění, klimatizace, plynová čerpadla, anhydrit Free-therm: tepelná čerpadla, podlahové vytápění, klimatizace, plynová čerpadla, anhydrit Free-therm: tepelná čerpadla, podlahové vytápění, klimatizace, plynová čerpadla, anhydrit Free-therm: tepelná čerpadla, podlahové vytápění, klimatizace, plynová čerpadla, anhydrit Free-therm: tepelná čerpadla, podlahové vytápění, klimatizace, plynová čerpadla, anhydrit

Sídlo firmy

U Skladiště 421
Ústí nad Labem - Předlice
PSČ 400 01

info@free-therm.cz
josef.beran@free-therm.cz

tel: Josef BERAN, 608 968 652
tel: Martin VLK, 602 558 964

Pobočka Liberec

Ještědská 151
Liberec
PSČ 460 08

martin.vlk@free-therm.cz
tel: Martin VLK, 602 558 964

Plynová tepelná čerpadla | Kogenerace

Kogenerace - Chlazení VLK - tepelná čerpadla, podlahové vytápění, klimatizace, plynová čerpadla, anhydrit Mikrokogenerační jednotku AISIN (TOYOTA group) MCHP tvoří dva hlavní systémy: jeden pro výrobu elektrické energie a druhý pro výrobu tepla. Jednofázová jednotka je připojená paralelně do elektrické sítě prostředníctvím dodávaného elektrického rozvaděče.
Mikrokogenerační jednotka AISIN (TOYOTA group) MCHP pracuje automaticky, když požadvky na výkon překročí nastavenou minimální hranici (0,3kW až 2kW).

AISIN MCHP (Gas Micro Cogenerator)

Mikrokogenerační jednotka AISIN (TOYOTA group) MCHP (Gas Micro Cogenerator) s plynem poháněným motorem a modulovaným výstupem, představuje alternativu k najvíc využívaným systémům s konstantním výstupem. AISIN (TOYOTA group) MCHP je přímo napájená čistou, nízko nákladovou priární energií produkujucí elektřinu a teplo současně. Využívání zemního plynu alebo LPG umožňuje významné snížení provozních nákladů, úsporu energie a tím přispívá k prevenci globálního znečištění.

Mikrokogenerační jednotka AISIN (TOYOTA group) MCHP je poháněná spolehlivým motorem, který je speciálně navržený pro toto použití. Jedná sa o vertikálná, vodou chlazený, čtyřtaktní, třívalcový motor o objemu 952 cm3.
Bežný údržba musí být provedena každých 10 000 hodin prevozu.
Výměna oleje a kontrola motoru musí být provedená každých 30 000 hodin provozu. Snížená spotřeba paliva a lepší výkony jsou dosaženy pomocí speciálně navržených motorů, které nepocházejí z automobilových aplikací.

Výroba elektrické energie

Mikrokogenerační jednotka AISIN (TOYOTA group) MCHP vyrábí elektrickou energii využívajíc 16 pólový, synchronní, elektronicky řízený, automaticky fázovaný generátor a synchronizovaný frekvenční měnič.
Elektrický výkon se automaticky pohybuje v rozsahu 0,3 - 6kW podle potřebb užívatele.

Výroba tepla

Mikrokogenerační jednotka AISIN (TOYOTA group) MCHP získává teplo z chladícího okruhu motoru, stejně jako i ze spalinového výměníků. Maximální možný tepelný výkon je 11,7kW, což odpovídá průtoku vody 33,5 l/min s teplotou pohybující se v rozmezí 60 - 65°C.
Vyrobená teplá voda je využívána pro rúznée účely: vytápění budov, ohřev bazénu, ohřev teplé vody, ohřev VZT, atd.
Použitím jedniého zařízení pro vysoce účinnou, souběžnou výrobu elektřiny a tepla je možné výrazně snížit náklady na energie v porovnání s jejich oddělenou dodávkou.

tepelná čerpadla, podlahové vytápění, klimatizace, plynová čerpadla, anhydrit

Kompletní brožura ve slovenském jazyce je ve formátu *.pdf k dispozici ke stažení.

FREE-THERM: tepelná čerpadla, podlahové vytápění, klimatizace, plynová čerpadla, anhydrit
Daikin NIBE Schuetz Samsung

Copyright © 2015 FREE-THERM, Všechna práva vyhrazena
FREE-THERM, U Skladiště 421, Ústí nad Labem - Předlice 400 01
tel: 608 968 652, e-mail: info@free-therm.cz
Created by UpFront