Vzduch, čistota, teplo ...

Naším cílem je nabídnout kvalitní výrobky od předních světových výrobců ve funkčních a úsporných celcích a hlavně spokojený
zákazník.

více info...

Nabídka

Free-therm: tepelná čerpadla, podlahové vytápění, klimatizace, plynová čerpadla, anhydrit Free-therm: tepelná čerpadla, podlahové vytápění, klimatizace, plynová čerpadla, anhydrit Free-therm: tepelná čerpadla, podlahové vytápění, klimatizace, plynová čerpadla, anhydrit Free-therm: tepelná čerpadla, podlahové vytápění, klimatizace, plynová čerpadla, anhydrit Free-therm: tepelná čerpadla, podlahové vytápění, klimatizace, plynová čerpadla, anhydrit Free-therm: tepelná čerpadla, podlahové vytápění, klimatizace, plynová čerpadla, anhydrit

Sídlo firmy

U Skladiště 421
Ústí nad Labem - Předlice
PSČ 400 01

info@free-therm.cz
josef.beran@free-therm.cz

tel: Josef BERAN, 608 968 652
tel: Martin VLK, 602 558 964

Pobočka Liberec

Ještědská 151
Liberec
PSČ 460 08

martin.vlk@free-therm.cz
tel: Martin VLK, 602 558 964

Klimatizace Daikin

Základní informace

Proč zvolit Daikin?

Slibujeme zajistit, že se vaši zákazníci budou moci spolehnout na společnost Daikin při zajišťování naprostého komfortu. Slibujeme, že se oddáme technologické výjimečnosti, standardům vysoké kvality a soustředíme se na design.
Naše starost o planetu je nepochybná. Naše produkty mají nejnižší spotřebu energie. Neustále je inovujeme, abychom ještě více snížili dopad řešení HVACR (Heating, Ventilation, Air conditioning, Refrigeration) na životní prostředí.
Budeme pokračovat ve vedoucí celosvětové pozici, a to díky našim specializovaným odborným znalostem ve všech tržních sektorech, které se kombinují s 90 roky zkušeností. To vše nám umožňuje poskytovat přidanou hodnotu v rámci dlouhodobých vztahů, které jsou založeny na důvěře, respektu a důvěryhodnosti.
Servisní střediska Daikin vám poskytnou technickou podporu před i po prodeji a při dodávce našich produktů. Jsou rychlá, spolehlivá a chápou vaše potřeby. Jejich rady jsou přizpůsobeny konkrétním požadavkům zákazníků: poskytují vám a vašim zákazníkům pomoc přímo v místě instalace, pomáhají s instalací, řešením problémů a údržbou. Poskytneme vám technické školení pro produkty, takže můžete rychle a profesionálně reagovat, když vás zákazníci potřebují.

  • Ideální řešení pro každou aplikaci díky široké škále dostupných produktů pro chlazení i vytápění
  • Nízké náklady na energii díky vysoké celoroční účinnosti až do úrovně A+++ a funkcím, které umožňují šetřit energií, jako je inteligentní čidlo a týdenní časovač
  • Ovládání pomocí aplikace v chytrém telefonu nebo pomocí uživatelsky přívětivého dálkového ovládání
  • Dokonalý komfort: velmi tichý provoz a dokonalé uspořádání proudění vzduchu

Přínos pro instalační techniky

Jednoduchá instalace

Společnost Daikin je světovým leaderem v odvětví klimatizací a vytápění. Takže pro všechny potřeby vašich zákazníků budete schopni v naší široké škále produktů najít řešení chlazení a vytápění, které je pro ně ideální. Chováme se odpovědně k životnímu prostředí, takže naše produkty jsou konstruovány tak, aby měly vysokou účinnost po celý rok. Nízká spotřeba energie také znamená, že vaši zákazníci budou mít nižší náklady na energii.

Služby

Naše technické vymoženosti usnadňují život vašim zákazníkům funkcemi, jako jsou inteligentní čidlo a týdenní časovač, stejně tak jako aplikace pro chytrý telefon nebo uživatelsky přívětivé dálkové ovládání pro ovládání jejich systémů. Zákazníci ocení velmi tichý chod a dokonalé usměrňování proudění vzduchu, které vytváří dokonalé klima uvnitř místnosti.

Spolehlivé produkty

Můžete vaše zákazníky ujistit, že jsou produkty Daikin pověstné svou spolehlivostí a pokud potřebují údržbu, jsme tady, abychom pomohli vám a vašim zákazníkům se vším, co potřebují.

FREE-THERM: tepelná čerpadla, podlahové vytápění, klimatizace, plynová čerpadla, anhydrit
Daikin NIBE Schuetz Samsung

Copyright © 2015 FREE-THERM, Všechna práva vyhrazena
FREE-THERM, U Skladiště 421, Ústí nad Labem - Předlice 400 01
tel: 608 968 652, e-mail: info@free-therm.cz
Created by UpFront