Free-therm

Nástěnné klimatizace Daikin

Daikin nástěnné klimatizace

Nová řada nástěnných klimatizací Daikin Stylish

Stylish je přiléhavé jméno pro naše nové, pevně zabudované, vnitřní klimatizační jednotky. Nad ostatními vynikají nejen skvělým výkonem pro chlazení i případné vytápění, mnoha zajímavými vychytávkami, ale především designem. Za design už byly oceněny hned na několika prestižních mezinárodních soutěžích. Věříme, že se budou líbit i vám.

Proč si vybrat jednotku Stylish?

Skvěle vypadá

Jednotka Stylish spojuje kvalitní design a špičkovou technologii Daikin do řešení, které se hodí do každého interiéru. U vnitřní jednotky máte na výběr hned ze 4 barev – bílá, stříbrná, černá a černé dřevo.

Špičkové klimatizační řešení

Jednotka Daikin Stylish chladí i vytápí s energetickou účinností A+++ a je vybavena technologiemi pro maximální výkon a spolehlivý provoz.

Tichá

Nový typ ventilátoru zajišťuje, že jednotka je prakticky neslyšná. V režimu tichého chodu u ní můžete nerušeně spát celou noc.

Inteligentní

Jednotku Stylish můžete ovládat pomocí smartphonu nebo infračerveného dálkového ovládání.

Bližší pohled dovnitř jednotky Stylish

Daikin nástěnné klimatizace
Coanda efekt

Coanda effekt, který se již nachází v jednotce Ururu Sarara, optimalizuje průtok vzduchu pro komfortní klima. Speciálně navržené lamely zajišťují cílenější proudění vzduchu, které umožňuje lepší distribuci teploty po celé místnosti.

Stabilní teplota v místnosti

Mřížkový snímač v jednotce Stylish zjišťuje přízemní teplotu v místnosti jejím rozdělením do mřížky s 64 různými čtverci. Po zjištění aktuální teploty v místnosti a před přepnutím na rozsah proudění vzduchu, který nasměruje teplý nebo studený vzduch do potřebných oblastí, směřuje mřížkový snímač foukání vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.

Tichý provoz

Jednotka Stylish využívá nově navržený ventilátor, který optimalizuje průtok vzduchu a pomáhá tak dosahovat vyšší energetické účinnosti při nízké hlučnosti. Nový design ventilátoru dosahuje nejvyšší energetickou účinnost, ale při práci vydává tak nízký hluk, který uživatelé téměř vůbec neslyší.

Čerstvá a čistý vzduch

Jednotka Stylish nabízí nejlepší kvalitu vnitřního vzduchu díky technologii Daikin Flash Streamer. . Tento systém vytváří zdravý vnitřní vzduch odstraňováním prachových částic, alergenů a pachů.

Jednotka je dostupná ve 4 atraktivních barvách: bílá, stříbrná, černá a černé dřevo

Freetherm: Nástěnné klimatizace, Daikin, chlazení, vytápění, free-therm
Freetherm: Nástěnné klimatizace, Daikin, chlazení, vytápění, free-therm Freetherm: Nástěnné klimatizace, Daikin, chlazení, vytápění, free-therm Freetherm: Nástěnné klimatizace, Daikin, chlazení, vytápění, free-therm Freetherm: Nástěnné klimatizace, Daikin, chlazení, vytápění, free-therm
Copyright © 2015 - 2021 FREE-THERM, Všechna práva vyhrazena
FREE-THERM, U Skladiště 421, Ústí nad Labem - Předlice 400 01
tel: 608 968 652, e-mail: info@free-therm.cz
Pobočka Liberec, Ještědská 151, Liberec, PSČ 460 08
Nastavení cookies
Created by UpFront